Eftalya Tekneleri

Eftalya Tekneleri Fırsatlar

Eftalya Tekneleri'nin tüm tekne organizasyonlarında sunduğu fırsatları ve hizmet detayları.

Aracısız Modern Tekne ve Yat Kiralama

Denizin özgürlüğünü tam anlamıyla yaşayın; aracısız ve modern tekne kiralama hizmetimizle, hayalinizdeki mavi yolculuğa doğrudan ve kolay bir şekilde yelken açın.

Teknede Yemekli Organizasyon

Boğaz'ın büyüleyici manzarası eşliğinde, unutulmaz bir yemek deneyimi için bizi tercih edin ve anılarınıza mükemmel bir akşam yemeği ekleyin.

İstanbul’un Büyüleyici Manzarasında Organizasyon

İstanbul'un tarihle dans eden siluetini yatınızın güvertesinden izlerken, Boğaz'ın büyüsüyle harmanlanmış etkileyici manzaralarıyla unutulmaz bir yolculuğa çıkın.

Büyüleyici Manzarada Özel Organizasyonlar

İstanbul Boğazı'nın serin suları ve ihtişamlı köprülerinin altın ışıklarıyla aydınlatıldığı bu karede, şehrin kalbinde eşsiz bir anın izlerini taşıyın.

Teknede Düğün Organizasyonu

Denizin büyüsü ve yıldızların altında unutulmaz bir ’Evet’ demeye hazır mısınız? Teknenizde aşkınızı kutlamanın zamanı geldi.

Müşterilerimiz Neden
Bizi Tercih Ediyor?

Özel günlerini bizimle kutlamayı seçen müşterilerimiz, sadece bir etkinlik değil, bir deneyim yaşarlar ve bu anılar yıllar boyu kalplerinde yer edinir.

Müşterilerimiz, unutulmaz anları ölümsüzleştirmek için bizi tercih ediyor çünkü biz, sadece bir etkinlik düzenlemekten öte, kişiye özel deneyimler yaratma sanatında uzmanız. Denizin ortasında, İstanbul’un büyüleyici manzarasına karşı gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımızla, her müşterimizin hayalindeki etkinliği gerçeğe dönüştürüyoruz.

Hakkımızda

Kullanıcı Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hizmetlerimiz

Sık Sorulan Sorular

Eftalya Tekneleri'nde tekne organizasyonları, 1 kişi ile 750 kişi arasında değişiyor. Yani herkese uygun açık kapalı alan seçeneklerinin yer aldığı teknelerimiz mevcut. 

Eftalya Tekneleri, teknede düğünleri diğer tüm organizasyonlarda olduğu gibi titizlikle yürütüyor. Operasyonel ekibimiz istekleriniz doğrultusunda size özel seçeneklerle süsleme, video çekimi, masaların özel olarak hazırlanması, karşılama ekibi, DJ ya da canlı müzik seçenekleri sunuyor. Yani süreç tamamen size göre şekilleniyor. 

©   Eftalya Tekneleri All Rights Reserved